Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy nem elég a tejem?

Lehet, hogy nem elég a tejem?

Figyelt kérdés
5 hónapos lesz a babám. Kb. 5 napja jött meg a menstruációm,és úgy kb. 3 napja éjszaka is feléredek a babához,aki eddig reggel 6-ig simánk kihúzta. Nem fogzásra gondolok,mivel minden este nehezebben alszik el,az esti szopi után már nem nagyon tudok kifejni kézzel a melleimből,aztán lerakom aludni,utána még rászopik egy negyed óra múlva.Puhábbak is,látszik,hogy nincs bennük elég tej.Lehet,hogy többet kéne innom,ma mepróbálatam,de semmi. Az egyik mellemet már egy hónapja nem annyira favorizálja,abból nehezebben is jön a tej. Ha valóban kevés a tejem,mit tegyek? Eddig csak gyümölcsöt kap délelőtt néha tejpéppel gyümit,csak azt tudtam kiváltani. Mi legyen a következő étkezés,amit érdemes kiváltani?

2013. júl. 10. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
DM-es teát ispróbáltam,tejszaporító.
2013. júl. 10. 18:54
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A mensi hatására kicsit kevesebb lehet a tej, ha jöl szopik, akkor pár napon belül visszaáll, szoptasd súrűbben pár napig.
2013. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!