Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szopizo lányoma...

Igény szerinti szopizo lányomat lassan hozzá kell majd táplálni? Vagy kóstoltatni? 5 hos 8 kg vagy még várhatok 1 honapot

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vártam.Nekem is igény szerint szopizik a lányom.

Én kivártam míg betöltötte a 6 hót,és utána kezdtem el a kóstoltatást.Szerintem ha van elég tejed,akkor nyugodtan várhatsz még,nem vagy lemaradva semmiről. :)

2013. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm


van tejem igény szerimt se több se kevesebb

2013. júl. 15. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csak annyi van,ami neki elég.

De nem is kell több. :)

2013. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
várjál még, örülj, hogy van tejed. az enyém 5 hónaposan 5-6 kg volt, egyévsen majdnem 9.
2013. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak 6 hó után kezdtem, akkor is nagyon lassan, mert elég volt a tej. Várjál még, ne siess vele, megéri várni! Sokkal több előnye van, mint hátránya.
2013. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár 2 hónapot is várhatsz vagy többet. Inkább csak kóstoltass eleinte, az anyatejes babák tapasztalataim szerint sokkal nehezebben kezdik elfogadni a szilárdat. De nem szabad erőltetni, itt is az "igény szerinten" legyen a hangsúly ;)
2013. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!