Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktathatnám le 13...

Hogyan szoktathatnám le 13 hós lányomat a ciciről? Már kicsit kellemetlen érzés (nagyon szeretem és ő a mindenem) és nem mellesleg pár hetes terhes vagyok újból, ezért is jó lenne ha már nem szopizna.

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
cumiztasd. ENNYI :DHa sír, akkor állj ellent, meg kell tanulnia, hogy ki a főnök :D Ha éhes lesz, akkor megeszi a cumis kaját.
2013. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

hát..ö..cumisüvegből már nem kellene egy több mint 1 éves gyereket etetni..(szerintem)

szépen lassan kell az elválasztást elkezdeni

de egyébként még kicsi ő,a szoptatás és a terhesség nem zárja ki egymást,persze értem én baromira kellemetlen az érzékeny cicinek ha épp esznek belőle :)

2013. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Akkor ne cumiztasd. etesd :D (de az elv ugyan az) XD
2013. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
27 % -os ne oszd már itt a hülye ötleteidet.
2013. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég kevés az infó. Hányszor szopizik még napközben? Éjjel is? Esetleg azon is alszik el? Én a helyedben először az éjszakaiakat hagynám el (ha még vannak), utána fokozatosan a többit. De tényleg tudni kéne pontosabbat, hogy normális választ lehessen rá adni.
2013. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából már csak alig szopik, naponta 1* és éjjel 2* (ha) fel kel. Egyébként szilárd ételt adok neki és már 80 % ban elfogadja.
2013. jún. 21. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi először a napközbani szoptatásokat hagytuk ki, simán kibírta de többet ivott (nyilván). Pancsi után tejcsit kapott egy itatópohárból, ezt is könnyen vette. Na a hajnali szopi a legnyűgösebb nálunk is. Próbálom itatni vízzel, a tej ilyenkor már nem kell neki. Van amikor ez elég de előfordul hogy csak a cicin nyugszik meg. Kitartás! :)
2013. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt nem írtam hogy szinte mindent eszik amit csak lehet.
2013. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is egyébként úgy látom rajta hogy csak azért keresi éjjel mert megnyugtatja! Egyébként meg már próbáltam a cumit, de mivel kicsinek sem fogadta el, mostmár -valószínű - nem is fogja.
2013. jún. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!