Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma reggel szoptatás után...

Ma reggel szoptatás után vettem észre, hogy kirepedt a bimbóm és vérzett. A kisfiam végig nyelte a tejjel együtt. Nem lesz ettől semmi baja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz tőle baja. Ez sokakkal megesik. Valószínűleg rosszul kapja be a bimbót. Neked azt tudom javasolni, hogy szopi után hagyd a levegőn megszáradni, a baba nyálát ne töröld le róla) és utána kenj rá egy kis tejcsit. Ne ijedj meg, ha a baba kakijában vért vagy feketés elszíneződést találsz.
2009. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én kaptam egy olyan tanácsot,hogy használt filteres teát tegyek rá a bimbóra,ettöl gyorsabban meggyógyul-( védönö)
2009. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs (szoptatás előtt le kell mosni), + igen hideg kamillatea filter vagy hűtőbe a lehűtött tea és egy vattával vagy gézzel mosogatni.
2009. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
"7. Az antibiotikumokat, szteroidokat, érzéstelenítőket tartalmazó kenőcsök, fertőtlenítő hatású összehúzó szerek, valamint szappan és alkohol használata a mellbimbóra nem javasolt. Az érzékeny mellbimbó kezelésére kapható gyógyászati készítmények között sok olyan is akad, amely a baba egészségére ártalmas anyagokat tartalmaz. Figyelmesen olvassa el az ilyen készítmények használati utasítását, és ne használjon olyan terméket, melyet szoptatás előtt el kell távolítani a mellbimbókról." (www.lll.hu)
2009. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!