Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás ideje alatt, ha még...

Szoptatás ideje alatt, ha még eddig nem jött meg a menszeszem (11 hete szültem) és együtt szoktunk lenni a férjemmel (megszakításos módszerrel) terhes lehetek? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

reggelente émelygek, hányingerem van, 3 hete szédelgek is. Ezek nem voltak meg az első terhességemnél. Volt már aki terhes lett így?

Köszi :)


2008. aug. 8. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

a szoptatás alatti "nem megjött" mensi, nem azt jelenti, hogy a szervezeted nem dolgozik. Lehet, hogy csak "jó" időben voltatok együtt és terhes vagy. A megszakításos közösülés pedig NEM FOGAMZÁSGÁTLÓ-módszer!!!!


Feltétlen csinálj egy tesztet és menj orvoshoz, nem fogják javasolni szülés után ilyen gyorsan a következő terhességet, készülj fel rá! Egyébként valószínűleg el is vetél aki igy jár, mint esetleg te.

Viszont szülés után teljesen megváltozik az ember, még az is lehet, hogy csak az első mensid készülődik.

Ja és ha "megúsztad" VÉDEKEZZ!!!


Gyógyszer (van olyan is amit lehet szoptatás alatt is szedni, óvszer, pesszárium...soroljam még?

2008. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, előfordulhat, 50% esély, hogy terhes vagy, vegyél egy tesztet és menj el dokihoz az a tuti!

Amúgy az én nőgyógyászom, akinél szültem azt mondta, hogy ha esetleg megfoganna a kistesó, nem kell elvetetni, mert így mutatja azt a szervezeted, hogy teljesen visszaállt a szülés előtti állapotba!

Keddig én is azt hittem, hogy kistesó lesz, mert nekem 3 hétig csúszott! Én örültem volna, ha újra terhes lettem volna!

11 hetes kislány anyukája

2008. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az első választ is köszönöm, és nem kell sorolni......

másodiknak: én is örülnék és nem vetetném el az tuti :)

2008. aug. 8. 08:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet terhes valaki, ha szoptat, de azért szerintem ami az első irt, kicsit durva. Sok embert ismerek, akik szülés után szinte "azonnal" terhessek lettek és soha senki nem marasztalta el őket ezért. Legfeljebb jobban vigyáztak rájuk.
2008. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetsz terhes. Nem biztos, hogy elmegy én is élek már 30 éve, pedig a szüleim is így jártak. Nem kell egyből a legrosszabra gondolni.
2008. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, látom, hogy már elég régi a kérdés, de végülis terhes lettél? Hasonló a helyzetem, sőt szinte szórol szóra ugyanaz, még nem vettem tesztet.Köszönöm előre is a választ.
2011. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szia Utolsó! Nem, akkor nem voltam terhes, majd csak 2009.február 27.-én lett pozitív a tesztem újra :). Végülis januárig vigyáztunk ne essek teherbe, februárban nem és össze is jött :)

De jól van így, most 15 hónapos a kicsifiunk és 32 hónapos a nagyobbik kisfiunk, 17 hónap van köztük.

Nálad mi a helyzet? vettél tesztet azóta?? írj valamit.

2011. jan. 24. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap én is megvettem a tesztet, negatív lett, mostantól mi is jobban vigyázunk még egy ideig. Köszönöm a válaszodat.:)Boldog babázást.
2011. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!