Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A fagyasztott felengedett...

A fagyasztott felengedett anyatej jobb egy 9 honaposnak vagy sinlac vagy más?

Figyelt kérdés

Reggel szopik még, napközben gyümölcs, főzelék, gyümölcs. Estére csak 50 ml tej marad a mellemben, de megeszik 200 at. Van korábbról lefagyasztva tejem, elég sok. 4-5-6 honapos korából. Szerintetek mi a jobb neki? Ha azt kapja meg este pótlásnak vagy ha sinlacot kap? Mennyire változik a tej minősége a fagyasztástól?

Amúgy megeszi a fagyasztott tejet is!



2013. júl. 25. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, mennyi tej van a melledben? 9 hónaposan még méregeted? igényli, hogy kizárólag szopiból lakjon jól este? Próbáltad a vacsit hozzátáplálni szopi előtt esetleg?


Szerintem míg van, ha elfogadja, adhatod neki a fagyasztott anyatejet, de ha azt akarod, h tápit fogadjon el, akkor keverd vele. Bár szerintem alegjobb az lenne, ha a melledből kapna tejet.


Az miért nem megy, illetve hogy néz ki az esti szertartásotok (Evés, fürdés, szopi stb)?

2013. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindig lusta vilt szopni és sokáig nem is tudott, ezért fejtem neki napi 5-6 alkalommal. Aztán hat honaposan megtanult szopni, azota reggel hajlando felalomban, de napkozben csak jatszik vele, este meg annyira lusta hogy bekapja es néz. Így aztán este kifejem neki, innen tudom, hogy mennyi van benne.

Továbbra is várom a segítségeket, hogy ilyenkor mit jobb adni neki.

2013. júl. 26. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
És akkor sem szopna este, hogyha nem adnál neki mást? Nem lehet, h jól van lakva és csak a komfort miatt tartja a cicit a szájában?
2013. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fagyasztott jobb. Ha nem azzal készíted a fõzeléket. Ha igen, "spórolhatsz" vele. Én azt adnám.
2013. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a saját termésből adtam, amíg volt a fagyasztóban.
2013. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az lesz, mert a tápszert tegnap ki akartam próbálni, de undorkodott és öklenzett tőle. Nem tudom mi jön akkor ha a fagyasztott kifogy!
2013. júl. 27. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Prbálj esetleg a fagyasztottba keverni egy pici tápszert (a sinlacot nem ismerem). És amikor fogyóban van az anyatej, akkor növeld a tápszer mennyiségét, meglátod, akkor hogy reagál rá a kicsi. Mindig a régebbi dátumozású tejet add neki, de ezt biztosan tudod.
2013. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!