Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A nagyobb gyerek meg akarja...

A nagyobb gyerek meg akarja kóstolni az anyatejet. (Üvegböl) Másnál is volt így? Engedtétek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 16:16
 1/8 Taticsa ***** válasza:
91%

Engedtem. Nem volt elájulva tőle, többet nem kért belőle, inkább "kakó"-t kért

Semmi baja nem lesz, csak kíváncsi

2013. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Ismerős mondta, hogy a férje megkóstolta, hát én a sajátomat se próbáltam, de mindenkinek ahogy kedve van...

Én hagynám ha annyira akarja, nem lesz baja tőle.

2013. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
A sógornő megkérdezte, hogy megkóstolom-e a tejét? Fú, hát majdnem hánytam. Nem is tudom hogy jutott az eszébe? Gondolom, kedves akart lenni. A bátyám éhes volt fel is kapta a poharat, le is húzta. Utána meg kereste a tejet a sógornőm. A tesóm arra sem emlékezett milyen íze volt.
2013. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

persze.,az alján volt 1-2 kortynyi,de nem volt elragadtatva érte,üvegből még hagyján

de azt már nem engedném hogy a cicimből is megkóstolja

tudja hogy a tesójának van mert ő még pici baba neki ez a fő tápláléka.

2013. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A nagylányom 2.5 évig cicizett(de már uton volt a kicsi) Fél idősen hagyta abba. S amikor születettt a kicsi szopizások alaatt elég rendesen folyt a másikból is a tej. Ezt a tejet mi felfogtuk pohárba és a nagy megitta. Kb 1 hónapig igy itta a tejet meg. Legalább megkapta ő is az immunanyagokat mégegyszer. Doki és a védőnő is javasolta a tesóféltékenység ellen. Ma már inkább "simatejet " kér. Egyébként amikor mi megkérdeztük tőle hogy milyen azt mondta hogy finom édes. Ma már 4 hós a kicsi és nem kéri a nagy se. Napi kb 1dl-t ivott meg a pohárból.
2013. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam mint Te!

Aznap mikor hazajöttünk a kicsivel a kórházból,a nagy látta hogy szoptatok.És ő is kért.Én adtam neki,és köszönte de többet nem kért.Azóta meg sem említi a dolgot.

2013. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos volt a nagyobbik fiam, mikor megszületett a kicsi.Kért a tejemből és hónapokig azt itta amit lefejtem. A doktornő azt mondta nagyon jó, hogy issza, főleg, mert tejérzékeny volt.Semilyen tejterméket nem kaphatott, de anyatejet igen? Kakaót is csináltam neki belőle!
2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy 2 éves volt, mikor megszületett a kicsi. Kért, kapott, nem ízlett. :-)
2013. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!