Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használtan vettem egy Philips...

Használtan vettem egy Philips Avent Isis kézi mellszívót, amit 7-8 hónapig használtak. Én már 4 hónapja használom, de a vákumja nem az igazi és ha fejek, és közben nem maszírozom a mellem, nem is szív igazán! Talán újat vegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is csak úgy tudtam rendesen fejni vele, ha a tölcsér részéről levettem a gumi borítást, pedig elvileg annak segíteni kellene a fejést, és masszírozni. Pedig az enyém új volt.
2009. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van benne egy kis fehér gumi karika alkatrész, nem lehet hogy az kopott el? Én újonnan vettem és abból többet is adtak, lehet azért mert elkopik. Megfigyeltem, mikor ezt az alkatrészt véletlenűl fordita teszem be akkor nem jól sziv, ez is lehet.
2009. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen típusú mellszívóm van, és nekem is volt vele hasonló problémám. Azért nem szív jól, mert a kis gumi csillagod rossz. Én újonnan vettem, és 3 csillagot adtak hozzá, de abból csak egy volt jó!!! A többivel nem szívott. De a jó csillaggal szuper volt.
2009. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valószínűleg a gumi kopott...
2009. okt. 29. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!