Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik csak szoptattatok, mit...

Akik csak szoptattatok, mit ettetek, mikor kezdtetek fogyni?

Figyelt kérdés
örülnék ha végre elindulnának lefelé a kilók, mert kb a szülési súlyomnál maradtam, de nem szeretném ha a tej rovására menne...
2013. aug. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

8 hónapja szoptatok s csak hízok, pedig nem zabálok :(

Van ilyen is sajnos.

2013. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7hónapos a lányom,szopizik....én most 2kg-mal kevesebb vagyok mint szülés elött....szerintem ez nagyban genetika is ,én mindent eszem imádom az édeset,sok gyümölcsöt eszem és az evés visszafogása helyett tornázom
2013. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gabi86 ***** válasza:
Szia.szerintem is genetika,mert én 6kg,dobtam le szülés óta és 2,5 hónapos a lányom és 3 kg van a kezdősúlyomig,ja és 14kg híztam.mindent eszek amit csak lehet,rengeteg édességet.de vannak ilyen baba mama tornák mért nem mész el.mi is most kezdtük és nagyon jó.
2013. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kissé türelmetlen vagyok. Holnap lesz 4 hetes a babám csak :)
2013. aug. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!