Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mivel helyette...

Meanett kérdése:

Szoptatás alatt mivel helyettesíthetem a tejtermékeket hogy ha a fiam gyomra érzékeny a tejtermékekre? 8 hetes és nagyon hasfájós. Szinte alig ehetek bármit is

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

tejet rizstejjel vagy loktozmentes tejjel

Van novenyi sajt.vajat margarinnal

Tejszint hulalaval

Joghurtra es tejfolre nincs alternativam.en addig kibirtam amig nem birta a lanyom

2013. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Laktózmentes tej is tej, ráadásul az anyatejben is van laktóz, vagyis ha az a baj, akkor gyógyszert kell kapnia szopi előtt a babának.

Hulalában pedig van tej szintén :(


HA tejfehérjét zárnál ki: rizstej, zabtej, egyéb növényi tejek

sajt helyett sörélesztő

tejszín, tejföl, kefír helyett rizstejszín, zabtejszín


Én 3. éve diétázom két tejallergiás gyerek szoptatása miatt, hidd el, csak az első hetek a nehezek, kitartást kívánok neked! (Ha gondolod, írj egy privit, szívesen segítek)

2013. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azt még nem tudom hogy tejfehérjére vagy tejcukorra reagál igy annyit tudok hogy ha bármi tejterméket eszem akkor szopi után azonnal iszonyú hasfájása lesz a fiamnak.Szójatejet lehet inni?Mivelhogy szójából van és a magvakat se bírja a fiam.És ha ennyire érzékeny a gyomra a tejtermékekre akkor örökké az lesz?Amig szoptatok semmi tejtermék?
2013. aug. 22. 08:26
 4/5 jegecske ***** válasza:
Egyél nyugodtan, majd megszokja! Tartsd a babát sokat függőlegesen, majd kiböfizi
2013. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jegecske ***** válasza:

Meg nem értem mit kell ezen filózni, gondolj már az üknagyanyádra, mi a fenét evett a határban?

Egyél mindent ami jól esik

2013. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!