Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt allergiára...

Szoptatás alatt allergiára mit lehet szedni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyógyszerész, hogy semmit, max. Calciumot, és c- vitamint.
2013. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakorvosi vélemény szerint: a modern tablettákat nem. A régi, álmosító, rengeteg mellékhatással rendelkező tablettát elméletileg lehetne, de inkább nem. Homeó, calcium, ráolvasás, reménykedés, egyszer vége lesz :( 4 nyarat húztam így ki, hol terhes voltam, hol az akartam lenni, hol szoptattam. Kitartás.
2013. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindig előjön tavasszal, s ősszel, de terhesség alatt érdekes mód ősszel, tavasszal sem jött elő, most meg pár napja jött ki, de folyamatosan folyik az orrom, tüsszögök.

Calcium nem segít, az orr csepp sem.

2013. aug. 26. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok: Fura ez az allergia, múlt nyáron, mikor egy 2 hónapost szoptattam, alig jött elő, most meg ki se látok a tüsszögések közül. Patikában kapható valamit magadtól ne szedj be, mindenképpen szakorvossal kéne konzultálni. Nem jársz évente hozzá? Orrcsepp is van olyan szerintem, ami használna, csak azokat nem lehet recept nélkül kapni.
2013. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Allium cepa homeopátiás szer. Calcium tabletta. Sok-sok hagyma ;)
2013. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!