Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tomme Tippee kézi mellszívóról...

Tomme Tippee kézi mellszívóról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Az első két manómnál Avent kézi mellszívót használtam, de voltam olyan hülye, hogy eladtam. Most újat kéne vennem a 3. babához és szemeztem a Tommee-val. De nem tudom megérné-e, vagy vegyek megint Aventet? Igazából a legnagyobb aggályom így képen alapján az a Tommee mellszívó tölcsér része, hogy nem olyan kényelmes, mint az Avent-é?!

2013. aug. 27. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Èn nagyon meg vagyok elègedve a tommeval,teljesen kènyelmes a tölcsèr szerintem.Èn szeretném,pikk-pakk leszívom vele a mellem.
2013. aug. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az első kettőnél én is aventet használtam, szerintem a legjobb, tejleadó is voltam 8 hónapig, használtam sokat.

Most a harmadiknál Tomme-t vettem, mert olcsóbb, de szerintem nem annyira tuti, mint az avent. Most nem akarok tejet leadni, így ez nem volt szempont, ha csak szimplán a maradék lefejésére használod, szerintem jó, de ha esetleg tejet akarsz leadni, már nem ajánlanám. Kényelmesnek szerintem kényelmes, talán nem olyan a teljesítménye, mint az aventé, vagyis hosszabb ideig tart lefejni vele, mint az aventtel volt. De kérdés, hogy megéri -e, 16 ezer most az avent, a tomme meg 10 ezer.

2013. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!