Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívóról kinek...

Elektromos mellszívóról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Érdemes venni, mibe kerül, milyen márkájút vettetek? Vagy inkább kézit? Hangos ez?
2012. szept. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nagyon bejött, mi Medela-t vettünk és olyat, amit egyszerre mind a két mellre fel lehet tenni, tehát fele annyi idő alatt le lehet fejni akár mind a két mellett. Nekem a kézi mellszívótól ínyhüvelygyulladásom lett, rettenetesen fáj a kezem a sok pumpálástól. Szerintem érdemes venni, nagyon jók a modernebb gépek. A mi gépünk eredeti ára olyan 30 körül volt, de mi használtan vettük vaterán egy jómódú anyukától, amiről kiderült, hogy még ki sem volt bontva a dobozából, úgy kapta ajándékba, garanciával együtt odaadta 14 ezerért. Szóval ki lehet nagyon jókat fogni, én jó 1 évig használtam és rengeteg tejet el tudtam tenni a kicsimnek.

Főként akkor volt jó, ha olyan helyre mentünk, ahol nem tudtam volna szoptatni és megetettem cumisüvegből. Később meg a főzelékeit hígítottam anyatejjel. 8 hónapos korára nagyon kevés lett a tejem és olyan jó volt, hogy tele a hűtő tejcsivel, nem éhezett a kicsim, amíg nem jutottunk el az orvoshoz, hogy hogyan tovább a táplálással.

2012. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges. Akinek van teje, kézivel is tökéletesen elboldogul. Igazság szerint a saját kezű fejés a legjobb, de még kézi előtt is jó átmasszírozni a mellett. ÉS az elektromos se csodatevő, csak kényelmesebb. (kb. olyan mint a szárító smosógép, jó ha van, de minek?)
2012. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hangos, de kényelmesebb a kézinél. Nekem van ilyen is, olyan is-Aventes. Szerintem csak akkor adjál ki rá ennyivel több pénzt, ha valóban kelleni fog, vagyis nagyon sokat kell fejned. (Beteg a baba, nem tud szopizni, csak lefejt tejet fogad, olyan sok tejed van, hogy naponta többször is kell használni).
2012. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagy hasznát vettem.Amikor sok tejem volt egy pillanat alatt leszívta.Én kézzel is fejtem, de az órákon át tartott.Ezzel sokkal könnyebben és gyorsabban végeztem.Szerintem nagyon hasznos kis készülék.Ja, és nekem elején nem volt tejem, császáros voltam és abban is nagy hasznát veszi az ember ha meg akarja hozni a tejet.
2012. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!