Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El szeretném választani a...

El szeretném választani a babám, de se a tápszert sem a tejet nem fogadja el?

Figyelt kérdés

1 éves lesz, alig alig szopizik, reggel ritkán, este mindig és éjszaka ált. 1*ébred.

Az első lányomat könnyedén sikerült, rögtön elfogadta utána a tejet. De most a kicsi hallani sem akar róla. Picit ízesítettem kakaóval hátha de így sem. Mondjuk még csak reggel kínálgatom. Várjak még(5 napja próbálkozunk). Vagy már kínáljam este is??


2013. aug. 27. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek egyáltalán a tápszer vagy a tej, ha már egyébként is ritkán szopizott, azaz már rendesen eszik?

Víz, tea... is megfelel folyadéknak. Vagy azt se fogyaszt?

2013. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 éves gyereknek inkább rendes kaját adj, ne tápszert....

Mi a fenének az?

2013. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még tejre szüksége van/lesz..nagyokosok...
2013. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már miért lenne rá szüksége?

Semmi olyan tápanyagot nem tartalmaz, amit másból ne lehetne bevinni, sőt az allergizáló tulajdonsága miatt nem is rossz, ha az ember messziről kerüli!

2013. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves szopizós nagylányom van. Sem tejet, sem kakaót nem issza meg, de szereti a sajtot, joghurtot, túrót. Pár napja beteg lettem, fosós-hányós, szinte semmi tejem nem lett. Megkérdeztem gyerekorvos ismerőst, ha most abbahagyjuk a szoptatást, akkor elég-e a tejtermék neki, és azt mondta, hogy teljesen ok.
2013. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!