Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem bírok már szoptatni,...

Nem bírok már szoptatni, gyötörjem magam tovább?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kisfiam,6 foggal. Most jön neki egyszerre négy,ebből kettő szemfog. Napok óta borzasztóan sokat harap,alig tudom kiszedni a szájából a mellemet,sokszor már könnyezek a fájdalomtól. Nem használ az a módszer sem,hogy elveszem tőle és később adom vissza,minden hiába. Pár nap alatt sebesre/véresre harapta mindkét mellbimbóm,hiába kenem,nincs ideje regenerálódni,bimbóvédővel nem hajlandó szopizni,viszont se a tápszert,sem babaitalt(tejet) nem akar inni,csak vizet. Nagyon el vagyok keseredve,eddig semmi gond nem volt a szoptatással,mostanra viszont... Ha az ő érdekeit nézem,akkor muszáj szopiznia,mert valamilyen tejforrásra szüksége van,viszont már nem bírom a fájdalmat elviselni. Válasszam el? Nem lesz baja,ha nem szopizik és tápszert sem kap?
2013. aug. 28. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nagy baba elválaszthatod. Próbáld meg fejni és azt ad neki cumisüvegből vagy kanállal, vagy főzd az ételébe.
2013. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elmúlik a harapás, vizont tényleg nem szabad hagyni, hogy harapjon. Ilyenkor fejj, add pohárból, de kínáld is őt mellel, ha később még akarsz szoptatni. Minden esetben harap vagy cska pl alvás közben?
2013. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!