Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért akar egész nap cicizni...

Barbara2012 kérdése:

Miért akar egész nap cicizni a babám? 3 hónapos és 7kg. És esténként 5x felkell enni.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit eszik egyszerre és milyen sűrűn? Mennyi idő után alszik el? Lehet az a probléma, hogy nem lakik jól, vagy éppen hamar bealszik. Ha utóbbi, akkor keltsd fel, hogy szopjon tovább. Ha pedig nem lakik jól pótold tápszerrel.
2013. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fejlődési ugrása van. Az én fiam is akkor kel éjjel csak ha valami nagy fejlődésbeli változás várható.(pl most amikor forogni tanult meg akkor kelt többször.) Most meg azért kel mert beteg és nem kap levegőt szopi közben és nem tud olyan ügyesen enni. Örülj szerintem hogy jó étvágya van, nem lehet az időváltozás miatt nyügös? Pl a fiam azt is megérzi.. Hétfőn pl egész nap orditott a szél miatt és csak kézben volt jó neki hozzámbujva.
2013. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éjszaka kb 1 óránként kell fel enni. De van amikor pár korty után elalszik. Napközbe van úgy ,hogy 1 -2 óráig nem eszik utána meg 15 percenként cicizne. Általában amikor 1-2 óra eltelik olyan 120 ml szokott enni.
2013. szept. 5. 13:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem is , hogy csak fejlődési ugrása van mert elég fárasztóak így az éjszakák. De a biztonság kedvéért írattam fel tápszert nehogy éhezzen szegénykém. De amikor befejezi a cicizést utána még folyik belőle a tej. És mindig felváltva eszik. A 2 ciciből nem szokott egyszerre enni.
2013. szept. 5. 13:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.
2013. szept. 5. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megmutatnám fül orr gégésznek. A lányom annak idején ugyan ezt csinálta és kiderült, hogy a fülével van gond. Nem volt lázas csak egyszerűen nem akart aludni és ahogy írtad annyiszor kelt fel.

Lehet nincs összefüggés de én biztos ami biztos alapon elvinném orvoshoz.

2013. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!