Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg igy van? Most hallotta...

Tényleg igy van? Most hallottam h ha 1 felnött rendszeresen vagy nagyobb mennyiségben iszik anyatejet akkor megbolondul töle?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ki az a felnőtt aki anyatejet iszik???? Ráadásul nagyobb mennyiségben... Amúgy szerintem ez baromság. A tej a gyomorba megy, nem az agyba.
2009. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Hülyeség.
2009. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van 1 ismerösöm aki azt mondta h annyi tejük van lefagyasztva h a kávéhoz azt isszák azon felül h adnak el belöle és tényleg rengeteg van nekik.aztán meséltem vkinek aki mondta h nem szabad mert bolond lesz az illetö
2009. nov. 4. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát maximum attól bolondulhatnak meg, hogy nincs hely a hűtőben semmi másnak az anyatejen kívül. :D
2009. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Van Afrikában eg ykannibál törzs, de csak a férfiak esznek, és csak az elhalt rokonok agyvelejét, mert így vélik őt megőrizni maguk között. Ezeknél férfiak nagy részét eléri a szivacsos agylágyulás, miközben a nőket ez elkerüli. Ilyen alapon nem lenne kizárt, de a tej az nem testrész, hanem enniveló. Ha igazad lenne, a gyerek is mind bolond lenne egy éves korára. Meg mi is, ha folyton csókolózunk, a nyál se nagyon különbözik az anyatejtől.
2009. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az bolondul meg, aki ezt el is hiszi :-))) Egyébként a legjobbakat röhögtem ezen oldalon olvasottakon!

Köszi a jókedvet :-))

2009. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki anyatejet iszik felnőtt korában, az már alapból bolond.
2020. júl. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!