Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 35 hetes terhesen megvehetem...

35 hetes terhesen megvehetem már a szoptatós melltartót vagy még sokat fog nőni a mellem és későbbre halasszam a vásárlást? (Eddig 1 méretet nőtt.)

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem olyat vegyél ami egy mérettel nagyobb, mint amit most hordasz, mert szülés után, ha beindul a tejcsi változik a mérete is. Legalábbis én így csináltam. Bár a védőnőm nekem azt tanácsolta, hogy csak szülés után vegyek. Na, de nekem nem lesz időm vásárolgatni, ilyet meg nem nagyon lehet a férjemre rábízni:)

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az első babónál a szülés végén vettem meg. Miután beindult a tejem, nem volt jó rám, íy szegény férjemnek kellett visszacserélnie. A többi babónál már rutinosan legalább 2 számmal nagyobbat vettem, így nem kellett cserélgetni. Borzalmasan nagyra tud nőni egy cici, mikor a tej belövell, és kb. 3-4 hónapig meg is marad a méret, feltéve ha csak szoptatsz. LEgalábbis nálam ez volt.
2008. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, az előző vagyok: nem a szülés végén vettem meg, hanem a terhesség végén, a szülés előtt egy héttel.
2008. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én kb félidőtől nem tudtam melltartót hordani-meg is lett a bőjtje,melegallergia jött ki a mellem alatt.Elmentünk venni 37hetesen egyet-stella melletartó-brumi maci bababolt-ha pest vagy esetleg.Tök jó nekem nagyon tettszik.2500ft tiszta pamut.Én egyet vettem,hogy kipróbáljam meg én is úgy vagyok vele inkább majd veszek egy nagyobbat ha kell majd ,mert kelleni fog csak most amíg nem próbáltam ki addig egyel is beértem.én nem adnék többet érte,mert úgyis kinövöm..meg ki tudja minek...ez is megteszi.Nézd meg a neten én csak javasolni tudom.38hetes kismama
2008. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!