Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes a szoptatós...

Mikor érdemes a szoptatós melltartót megvenni? 29 hetse vagyok, már megvehetem vagy még várjak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szülés után vettem,és jól tettem,mert sok mérettel lett nagyobb a mellem,amikor már rendesen beindult a tejtermelés.
2009. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia!nekem a terhesség eleéjén már sokat nött a mellem, kényelmetlen volt a melltartó, ezért én 14hetesen már vettem kismama melltartót, és azóta is azokat hordom, nem zavar hogy szoptatós, de nagyon kényelmes. 29hetes pocakos
2009. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is elmentem 29-30 hetesen vásárolni szoptatós melltartót, mire az eladók nagyon rosszalva néztek rám az Anitába. Azt mondták, hogy szüléskor kell megvenni. Leméred a cicibimbódon keresztül a méretet és eggyel nagyobbat hozatsz magadnak (a tejbelövelés miatt is - amúgy van benne valami). Addig használj speciális kismama melltartót. Én a babyouthletben vettem. Kb. 5 e ft. volt. Nagyon finom anyagból van, kényelmes és jól tart.
2009. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is az Anitában akarom megvenni mert máshol nincs rám való.De szülés után h a manóba menjek el egy újszülöttel amikor meg már amúgy is kell?
2009. febr. 20. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
én a 36 héten vettem meg. Egy kicsit nagyobbat vettem, nem azt amelyik szoros volt. Így nagyon jó volt szülés után is.
2009. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia én az utolsó 2 hétben vettem.Hazafelé sétáltam a vizsgálatról,és egy kínaiban teljesen véletlenül találtam potom 500Ft-ért.

Várj még ha tudsz,mert a végén fog igazán nőni

2009. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én még nem veszem meg, mérek majd ha ott lesz az ideje és vagy a férjem vagy anyukám megveszi.
2009. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja 31 hetes vagyok(utolsó)én is inkább sima kismamamellatrtót ajánlok, azt hordok 16. héttől de szopis ráér még
2009. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

www.elefani.eu vagy www.bebibolt.hu


2000 ft, pamut ablakos szoptatós melltartó, nagyon kényelmes, s vannak hatalmas méretekben is, neten is lehet tőlük rendelni.

Most még ne vegyél, van még jó két hónapod, addig még fogsz hízni, s kicsi lesz ha most megveszed. Nekem nem csak a mellem nőtt, hanem a mell alatti körfogatom is, pedig mindig azt hittem már ennél nagyobb nem leszek :D

38 hetesen mikor mentem dokihoz útközben megvettem 2 db melltertót. Úgy mértem, hogy egy vékony felső volt rajtam, arra rápróbáltam, s ami kényelmesen körbe ért, azt választottam, s kosárméretben pedig eggyel nagyobbat mint ami jó volt. Az kitart 2 hónapig, felváltva mosom őket,de ahogy fogy az ember, már egy mérettel kisebb kell, szóval nem kell túl sokat venni belőle, mert változnak a méreteid.

2009. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!