Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki rendszertelenül...

Ha valaki rendszertelenül szoptat vagy esetleg nem feji ki az összes tejet a melléből utána, annak mennyi az esélye arra hogy sokáig lesz teje?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontosan értem, mit értesz "rendszertelen" alatt.


Ha egy babát teljesen igény szerint szoptatnak, akkor nincs szükség fejésre, és addig van tej, amíg a baba szopizni szeretne.

Általában a babák valamiféle rendszert azért kialakítanak maguknak előbb utóbb, hogy hogyan és mikor szeretnek szopizni.


Amit érdemes követni:

"A" mell egy szopinál, és ha kéri, akkor utána "B" mell.

Ha csak A volt, akkor a következő szopinál B következik, ha pedig AB volt, akkor a következőnél B vagy BA a sorrend.

2013. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sosem fejtem ki a maradékot, bár rendszeresen szoptattam. Teljesen kisfiam 16 hónapos korában hagytuk abba a szoptatást, 13 hónapos korától csak reggel és este kapott.
2013. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így hozzá jut első és hátsó tejhez egyaránt.

(Ez lemaradt)

2013. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha van elég tejed nem kell fejni mert annyi tej termelőődik ami pont kell a babának. Akinek nincs elég annnak érdemes mert minél többet fejsz annál több tejed lesz. Én ismerek olyan anyukát aki sosem fejt és 2 mult a kislánya amikor leszoktatta, teje még kb fél évig volt valamennyi.
2013. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy rendszertelenül ? mert amugy mit kap? hány honapos?
2013. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptattam, sosem fejtem, nem tápszereztem, 15 hós koráig szopizott a lányom. Mit értesz renszertelen alatt?
2013. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemet rendszertelenül szoptattam, az elsőnél még fejtem, a másodiknál azt sem. 13 ill. 18 hónapig szoptattam őket.
2013. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én fiam 1 éves lesz már nem sokat szopizik csak ha éhes vagy álmos! nem fejem a tejet de îgy is van még ami neki elég!
2013. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!