Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik igény szerint szoptatnak...

Akik igény szerint szoptatnak azért van valamennyi tartalék tejük a hüttöben? Lefagyasztva?

Figyelt kérdés

Lányom 70%ban cicizik még igény szerint bárhol bármikor. Vizet teát nem kap se gyümi levet Pohárbol tud inni Cumis üveget sose probáltam és nem is fogom

7 hónapos elkezdtem a kóstoltatást a fagyoba tettem el kb 1 liter tejet.

de kiváncsi lennék kinek mennyi van lefagyasztva akik igy ilyen modzserrel szoptatnak.


2013. okt. 10. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig volt lefagyasztva pár adag, csak a felesleget fagyasztottam, de egy hónap után kidobtam őket, akkor már nem akartam neki odaadni. Kb 10 hónapos volt amikor meguntam a fagyasztgatást, addig összesen kétszer volt szükség tejre a fagyóból, de egyik alkalommal sem itta meg, megvárta amíg hazaérek :) (eleinte adtam a testvéreméknek, egyidősek a babák és sógornőmnek nem volt teje, de messze laknak így inkább tápszerezték). Megint babát várok, ismét fogok pár adaggal fagyasztani végszükség esetére, az 1 liter tartalék teljesen jó, de én 1 hónapnál tovább most sem fogom tárolni.
2013. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Már régen nem csak szopni kellene neki, és főleg nem rendszertelenül. 7 hónaposan már kellene neki gyümölcsöt, főzelékeket kapni, szopni pedig nem akármikor.

Az igény szerinti szoptatás NEM azt jelenti, ha megnyikkan a gyerek, akkor szoptatni kell. Akkor is kell legalább 2,5-3 órának lenni a két szopi között.

2013. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tájékoztatást:) nem azt irtam elsö nyikkanásra de nekünk ez teljes mértékbe bevált .
2013. okt. 10. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
2. !!Már elkezdte a hozzátáplálást a kérdező,ami anyatejes babáknál teljesen jó 6-7 hónapos kortól.Én is mindent ugyanígy csináltam,én vettem ezeket az aventes anyatejgyűjtő poharakat,azt hiszem 8-10 db,nem tudom pontosan,én azokat tele raktam lefagyasztottam,többet nem,az olyan 1,5-2 liter.
2013. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
szia nekem ez a fagyaszgatás nem vált be,sosem kellett neki,csak ciciből szopizott,és most is így van 9hónapos....cumisüveget én sem használtam soha....szóval nekem semmi nincs elrakva
2013. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
2-es: köszönjük, de nem mindenki etet stopperrel. Vannak olyan galád szülők akik akkor etetik meg a gyereket amikor éhes. A kérdésre válaszom: kb. 1-2 liter van a hűtőben, heti egyszer kap cumisüvegből a baba, hogyha valami történne velem, nélkülem is gond nélkül tudjon enni, vmennyire legyen hozzászokva. Pont 2 hete szükség is volt rá, mert elkaptam vmit és folyamatosan hánynom kellett és közben nem igazán tudtam volna szoptatni, ülni is alig bírtam. A férjem csak elővette a tejet a hűtőből és szépen megetette a gyereket amíg én betegeskedtem.
2013. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos a fiam, nincs lefejt tejem. Az elején, amikor még nem állt be a tejtermelésem, fejtem, de odaadtam másnak. Igény szerint szoptatok, ha tudom, h el kell mennem valahová, akkor előre fejek annyit, amennyi kell.
2013. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!