Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj hogy kevesebbet eszik?

Baj hogy kevesebbet eszik?

Figyelt kérdés
Amióta hordozókendőbe teszem a 2 hónapos kislányomat, többet alszik rajtam mint amúgy, és több idő telik el 2 szoptatás között. Ez nem gond? Felébred ha éhes, vagy az anyai közelség felülírja az éhséget?
2013. okt. 13. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Az gond, ha rajtad alszik el. Megszokja, és nem tudod beszoktatni az ágyába. Sem neki, sem neked nem jó, ha állandóan rajtad van. Hogy fog megtanulni majd nézelődni, forogni stb?

Ha éhes, akkor az ágyában is felébred.

2013. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeAnn ***** válasza:
100%

gondolom nem a nap 24 órájában van abba a hordozókendőbe....

de nem is ez volt a kérdés...


biztos fel fog ébredni ha éhes, én is hordtam kenguruba párszor a babámat, még sincs semmi baja.

2013. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mindig változni fog az evése. van, hogy intenzív növekedési szakasz van, egyfolytában enne, van hogy ritkán eszik és keveset.

nem a külső tényező befolyásolja, ha igény szerint etetsz, hanem csakis a baba szervezete.

hordozd csak magadon, ameddig mindkettőtök örömét leli ebbe! :) az egyik legcsodásabb dolog, ősi módszer, Afrikában az összes gyerek így cseperedik, ez ott teljesen természetes :)

én most kezdtem sajna a hordozást, 4,5 hónaposan, a nagy melegben (most nyáron) a baba nem akarta magán tudni a pokrócszerű anyagot.

olyan vidám dolog ez a hordozás! :)

szoptass igény szerint, akkor biztos sose lesz gond! bízz az ösztöneidben! :)

2013. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valóban nem a nap 24 órájában van rám kötve a kislányom. :-) Olyasmire gondolok hogy pl. elmentünk kutyát sétáltatni, kirándulni a férjemmel kb. 3 óra volt, mikor hazaértünk elvileg már éhes szokott lenni, de aludt, én pedig hagytam magamra kötve hadd aludjon. így 4-4,5 óra telt el az előző szoptatás óta. Amúgy tényleg nagyon jó a hordozás! :-)
2013. okt. 14. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!