Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tommee Tippee kézi mellszívó...

Tommee Tippee kézi mellszívó mennyire hatékony és jó? Most akcióban van, és megrendelném. Érdemes?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 15:00
 1/7 anonim válasza:
szia..igen,nyugodtan, nagyon jó ..én is azt használtam mindkét fiamnál,s még a mai napig használható állapotú..
2013. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de várok még véleményeket.

A lányomnál a cumisüvegjük bevált, de akkor kézzel fejtem, most meg gondoltam veszek egy mellszívót.

2013. okt. 16. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Soknak a kézi mellszivó nem elég, hanem a gépi kell. Nagyon egyén függő.
2013. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ezt vettem,mert jó árban volt,ott egy anyuka nagyon dicsérte.még csak a 6.hónapomat kezdtem,úgyhogy én véleményt nem tudok mondani.de én mindenhol csak jót olvasok róla.
2013. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem kézi nem jött be, csak gépi
2013. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, bár másmilyet nem próbáltam, így nincs viszonyítási alapom.
2013. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én AVENT-et használok, kézit és gépit is, és szerintem ez a legjobb. Nagyon szeretem a Tommee Tippee termékeket, van is rengeteg, de nekem a melleszívójuk nem jött be. Mondjuk a gépit próbáltam, de fájt utána a mellbimbóm, és kb 10ml-t fejt ki, amikor legrosszabb esetben is 50ml lejött a másikkal. Unokatesómnak szétszedte a mellét, és 1óra alatt alig jött le valami. Inkább kézzel fejt.
2013. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!