Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapos babám mostanában a...

4 hónapos babám mostanában a kettő helyett 3-szor, van hogy 4-szer ébred éjszaka sírva, nyöszörögve. Olyankor csak a szopitól nyugszik meg. Talán nem lenne már elég neki a tejcsim, annak ellenére, hogy úgy érzem van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 8 hónapos 4 hónapos kora óta csinálja, nem tudom miért, ciczik éjjel 2-3x.

Tejem elég neki, lefejt tejet pluszba, ha adtam, vagy nem kellett neki, vagy ugyanúgy felébredt.

Nemrég próbáltam fürdés előtt pépet adni neki, akor is ugyanúgy felkelt.

Paszz.

2009. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én 4 hónapos babám is ugyanezt csinálja! Eddig 1* kelt szopizni és kész. Most már 3* kel és csak a cici nyugtatja meg. Nyöszörög, nyűglődik, forgatja a fejét. Arra gondoltam, hogy a foga miatt lehet, mert eléggé be van duzzadva az ínye. Lehet kéne adni neki este valamit fogzásra, hátha nyugodtabban aludna.

Lehet a Te babádnál is ez van.

2009. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első

Chamomilla, Viburcol, Dentinox- ezek közül egyik sem használt

2009. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen, tudom valakinél semmi nem használ fogzásra, de azért mindenkinek meg kell próbálnia, mert nem egyformák a babák. Van akinek a borostyán lánc válik be, van akinek a homeos bogyó, van akinek az ecsetelő. Mindent meg kell próbálni, hogy nyugodtabban aludhasson a kisbabánk:-)

2009. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lebeszélésnek írtam.
2009. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem nekem használni fog valamelyik;-)

(második voltam)

2009. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!