Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek meg lehet valahogy...

Szerintetek meg lehet valahogy oldani, hogy ne apadjon el a tejem?

Figyelt kérdés
Most egy hónapos a babám. Sajnos nemsokára muszáj befeküdnöm a kórházba, lesz egy műtétem. Ha minden rendben zajlik akkor max 1 hetet fogok bent tölteni. Lehetséges h utána még tudom szoptatni?
2013. okt. 24. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is 1 hónapos volt a babám, amikor műtöttek, sajnos nem tudtam utána már szoptatni, pedig fejtem a kórházban, amikor már tudtam :-(

mindent megpróbáltunk, nem tudtuk visszahozni

remélem Nálatok nem apad el

2013. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SOK FOLYADÉK PLUSZ NAPONTA 3 ORÁNKÉNT FEJÉS AKKOR TALÁN MEGMARAD A TEJ vagy megklérded a korházat mütét után otthon lábadoz vagy a babádat beviheted
2013. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, sok folyadék, majd gyakori mellre helyezés. És ha ez kevés, akkor gyógyszertári kapszula ami édeskömény és ánizs hatóanyagot tartalmaz.
2013. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!