Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Napi hány filter teát iszol...

Napi hány filter teát iszol meg (tejszaporitó)? és ezen kivül kb hány liter folyadékot iszol?

Figyelt kérdés
én napi 4 et
2013. okt. 25. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én nem tudok neked pontos számot írni.

Én minden szoptatás előtt ittam egy laktoherb teát.Plusz szopi után 3 dl folyadékot.Vagy vizet vagy gyümilevet.Éjszakai is felkeltem inni..egy éjszaka kb fél liter folyadékot ittam meg.

Meg döntöttem magamba a rántott levest is.Rengeteg tejem volt..még ma is van, csak most már nem ez a fő táplálék a 10 hónapos fiacskámnak. :)

2013. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb napi 1 L szoptatós tea fogyott. Ezen kívül max 1-2 pohár víz.Nem vagyok az a nagy folyadék igényű. Egyedül a kórházban bírtam meginni napi 3 litert.
2013. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a laktoherbre napi 4-6 filter van ráírva, én megiszok 4-5-öt abból egyet éjjelre teszek be a szobába + 2-2,5 liter folyadék, gyümölcstea vagy gyümölcslé
2013. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 liter folyadék, de szoptatós teát nem, mert görcsöl tőle a bébim :( Karamalz-ot viszont napi 2 üveggel :D 16 hetes baba anyukája
2013. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!