Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány liter folyadékot igyunk...

Hány liter folyadékot igyunk meg szopiztatás alatt? 4 liter elég vagy többet kell inni naponta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 4 liter bőőőven elég. A szélsőségeket is kerülni kell. A túl kevés és a túl sok sem jó. 3 litert szoktak ajánlani. 4-nél többet nem kell, semmiképp.
2013. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ennyit inni!! elég max 3 liter is.

amúgy ez szerintem ember függő. én gyakran elfelejtettem inni. (jó ha megittam 1 litert) és még is rengeteg tejem volt..

2013. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember és alkatfüggő is. Én, amikor megszültem folyamatosan szomja voltam, de szinte kínzóan. Rengeteget ittam, mondjuk volt is tejem bőven. Azt hittem, hogy ez az őrjítő szomjúság soha nem szűnik meg, de mikor beállt a tejem, akkor megszűnt. Annyit igyál, amiennyire szükséged van, amennyit kívánsz, ha ez 2,5 liter, akkor annyit, ha 4,5 akkor annyit.
2013. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked kell érezned, hogy mennyi a folyadékigényed.

Szoptatás alatt én folyton szomjas vagyok.

2013. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem olyan 3 liter körül. Ha elég a 3, nem kell feltétlenül 4 literrel megerőszakolnod magad.
2013. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
annyit igyál amennyi jólesik, úgyis eszel levest, gyümölcsöt...
2013. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!