Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha 1 liter vízbe 30-40 filter...

Ha 1 liter vízbe 30-40 filter teát raksz, az tényleg olyan mint a kábszer?

Figyelt kérdés
Erről most hallottam először. Valaki tapasztalta már? Mennyire káros? És milyen fajta tea a megfelelő? Mellékhatások? Hatóidő? (Íz?:S)
2009. júl. 17. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
póbáljuk ki! várjuk a beszámolókat!
2009. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt lehetetlenség meginni:) annyira erős és keserű lesz...
2009. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyiban, hogy teljesen kiüt - és ha "szerencséd" van, akkor a kórházban kötsz ki. De nem lesznek egyéb káb.szeres tüneteid.
2009. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
nem lesz olyan. először is baromi keserű lenne, mert erős lenne. csak pörögnél tőle. sok koffein van benne. de nem bódító hatású, mint a drog.mindenesetre káros :S
2009. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
jah, és még annyit, hogy ha ez is hatásos lenne, akkor arról már rég hallottunk volna...mert a sok hülye ezt használná...lásd a szipusok a technokolt..(előző voltam)
2009. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer valami baromi erős zöld teát ittam, és utána elkezdtem szédülni, támolyogtam, kettőt láttam és hányingerem volt. Sose drogoztam, úgyhogy nem tudom, az milyen "mellékhatásokkal" jár, de ez nem volt túl kellemes :D.. Kimentem levegőre, leültem a földre és vártam. Negyed óra múlva jobban lettem.
2009. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm én úgy tudtam,hogy a teában tein van és nem koffein.Egyébként aki azt a löttyöt meg bírja inni,szerintem meg is érdemli.Vha....
2009. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez baromság. Ha ennyire kíváncsi vagy a kébítószer hatására, próbáld ki.
2009. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát figyi!

Amiről írsz, azt úgy hívják hogy dobi. (neten olvastam)

Mert qrvára megdobogtatja a szívet.

Börtönökben kutyulják maguknak a szerencsétlen delikvensek kínjukban, és fogkrémmel ízesítik. Ettől szép az élet!!

Ha hasonló élvezetre vágynék én asszem inkább belenyúlnék a konnektorba. Az is megdobogtat...

Szóval ha hamar meg akarsz halni, és szarul akarod magad érezni, akkor nem kell más a "boldogsághoz"...

A szívre brutálisan rossz hatással van.

Ennyi...

2009. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A teakedvelők körében a jól értesültek tudni vélik, hogy a tea által tárolt és szállított koffeinvegyület eltérő az "igazi" koffeintől és eufemisztikusan tein névvel jelölik."

Valahol koffein, de mégse. :)

2009. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!