Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt menszesz?

Timcsikusz kérdése:

Szoptatás alatt menszesz?

Figyelt kérdés

4 hetes a kisbabám.körübeül 2 hétig véreztem azóta csak barnás folyás.az van hogy 3-4 napja nagyon erősen görcsölök nem egyfolytában hanem a nap egy-egy szakaszában.olyan mint szülés után az utófájások.mintha húzódna a méhem.

de gondolom ez már nem az.

arra gondolok lehet hogy me fog jönni ilyen hamar?

vérzésem nincs a görcsök ellenére.

lázam sem semmi ilyen probléma.volt egy mellgyulaldásom 2 hete de azt kikezeltem antibiotikummal.

valakinek hasonló probléma?el kéne mennem dokihoz?vagy ez még belefér a 6 hétbe?

egyébként szoptatok még---


2013. okt. 26. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 7 hetes pont ma a kis fiam . Én 6 hétig véreztem , a héten pedig még kicsit barnáztam aztán ennyi , én a napokban 1-2 napja kezdtem el görcsölni. Szerintem menj el dokihoz. Viszont ha 4 hetes neked a pici akkor már jöhet a menszesz igen .

2013. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a védőnő szerint ne menjek még lehet hogy csak érik a petém..végülis jövőhéten már 6 hetes kontroll.most vagy 2 napja nem fájt-majd meglátom ha ujra fáj akkor elmegyek.

köszönöm a választ:)

2013. okt. 28. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!