Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatásnál teljesem...

A szoptatásnál teljesem megváltozik a mellbimbó mérete, nagyobb és kitüremkedőbb lesz. Szoptatás után "visszaváltozik", vagy kitüremkedő marad?

Figyelt kérdés
Nincs még babám, csak kíváncsi vagyok. Köszi a válaszokat! :)

2013. okt. 27. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
nem változik meg egyáltalán
2013. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem megváltozott.

Kicsit megereszkedett a mellem, sötétebb lett a mellbimbóm és a bimbóudvar és valamivel nagyobbak is lettek a mellbimbóim. Előtte nagyon picik voltak, szóval ez nem is gond számomra.

És ez azóta is így van, pedig már évek óta nem szoptatok.:)

2013. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minimálisan változik vissza. Sötét és nagyobb marad.Nekem nem volt kitüremkedőbb egyébként.
2013. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Picit nagyobb lett a mellbimbó. Mondjuk elég pici volt:-, szóval nekem ennyi belefért. Nyilván a mellem állaga pedig nem olyan, mint 20 évesen. Ránézésre nem látszik hogy megereszkedett volna. De a régi melltartómban máshogy áll.
2013. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém nem lett sötétebb, minimálisan lett a bimbi nagyobb, ez utána visszament.
2013. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mellbimbóm mérete nem változott, színe sem, pedig sokat szoptattam. Az alakja megereszkedett egy kicsit, de 40 felett, ha nem szoptatok akkor is megereszkedik. Viszont az érzés, hogy ezzel tápláltam a kicsiket, nagyon jó érzés.
2013. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyankor még szexibb. Imádom szopni amikor tej van bennük. (Köszönöm a fújolásra nem vagyok kíváncsi) :)
2013. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!