Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3honpos kisbabátok mennyit...

3honpos kisbabátok mennyit eszik? Enyem az utobbi idobe 5-7 percet szopizik tobbet nem hajlando

Figyelt kérdés
agodom ,nem eszik keveset.Sajna nincs merlegem ithon nem tudo merni de ma a szomszedba meg mertem es kb 90-100 evett.Ez nem keves?eddig tok jol hizott a vedono szerint.ma voltam nala es 7 nap alat 11dekat(ilyen meg nem volt,hogy ilyen kevesett hizon)Azt mondta hogy ez meg elfogadhato
2013. okt. 31. 17:53
 1/5 Peppancs válasza:

Az én kislányom 12 hetesen 5x eszik egy nap 140-160 között és kb. 160grammot hízik hetente. A védőnő szerint ez teljesen jó.Én szegényt állandóan mérem (tudom hogy nem kéne, de engem megnyugtat). Szerintem ha megfelelően hízik nincs miért aggódnod. egy ismerősöm kislánya max. 110-et eszik de inkább csak 80-90-et.

Jó babázást!

2013. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 4hónapos koráig mértem,ő sem volt hajlandó 5-10percnél többet szopizni,igaz,ő simán produkált 60-80at is 4hósan,amitől ideges lettem,mert kevés...végül a védőnő szólt,hogy ne méregessem,szépen hízik,és a babák nem gépek,van,hogy többet,máskor kevesebbet esznek/híznak.Ameddig nincs fogyás és a doki/védőnő nem szól,addig felesleges aggódni!A babád tudja,mennyire van szüksége,erőltetni nem lehet(én is próbáltam az enyémet,mert volt még bőven tej,de ő jól lakott kevesebbel).
2013. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kevesebbet eszik most, mint korábban (most lett 4 hónapos), legalábbis időre nézve. Mennyiségre nem tudom, nem mértem soha. A hízása az utolsó, kevesebbet evős hónapban ugyanannyi volt, mint korábban. Ne aggódj, tudják a babák, mennyire van szükségük.
2013. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Az én babám is most 3 hónapos és ő is nagyjából annyit eszik, van ugy hogy 130-at de van ugy hogy csak 70-et, addig amig megfelelő mértékben növekszik, nincs semmi gond
2013. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kicsim 13 hetes és nem hajlandó 100 ml-nél többet enni. Ha nem sír sokat. Ha nem nyugtalan akkor nincsen baj. Ennyit eszik és kész. Néha az enyém 80 ml-el is elvan! Igaz 15 - 25 g hízik hetente. Megkérdezném a védőnőt, hogyha nem elfogadható akkor tömd meg? Jönnek-mennek a frontok, most nyűgösebbek és kész!
2013. nov. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!