Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egyből azután, hogy evett...

Ha egyből azután, hogy evett a baba, én megittam egy gyümölcsös sört 2% alkoholtartalmút, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
A következő adag tejet ne adjam a babának, az azutáni már mehet neki?
2013. okt. 31. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Erről nagyon megoszlanak a vélemények. Igen, sokan azt mondják, hogy le kell fejni és ki kell önteni.

Nemrég megkérdeztem a védőnőm véleményét, és ő azt mondta, hogy nem kell lefejni, lényeg, hogy ne sokat igyon az ember (az általad említett mennyiség szerintem teljesen jó), max. egy pohárka bort, és szoptatás után.

2013. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Mi a teendő? Böffents egy jóízűt.

Én nem fejegettem ilyen esetben, de ha téged az nyugtat meg, akkor tedd. És legközelebb inkább ne 2%-osat igyál hanem 0%-osat.

2013. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Válljék egészségedre! A sör a legjobb tejszaporitó! :)
2013. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit :D csatlakozom az utolsóhoz!
2013. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Végül nem bonyolítottam a dolgot, a baba sem "panaszkodott", és tényleg jó tejszaporító!
2013. nov. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!