Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ejjel ebresszem 1 hetes...

Ejjel ebresszem 1 hetes babamat szoptatni vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyokat eszik egyszerre, 80-90g-okat. Napi adagjanak a hivatalos ajanlas szerint 420g-ot kell ebben a korban kitenni. Babam ejjel nagyot aludna, a korhazban is ejjel fel 1/1-kor evett, aztan legkozelebb 6/fel 7-kor, napkozben viszont rendszeresen kb 3 orankent. Ott azt mondtak, jo ez igy. Ma volt nalunk a gyerekorvos, szerinte az igemy szerint max gyakrabbant jelent es nem ritkabbant, meg akkor sem ha nagyokat eszik, mert almaban meg igy is leeshet a vercukra. Most akkor allitsak be magamnak orat es keltsem fel ot is, amikor mindketten alhatnank? Ti mit csinalnatok?
2013. nov. 1. 03:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer ébreszteném. A melled úgysem fogja bírni, ha nem kelted és a babának is jobb, ha éjjel is eszik, mert ha túl éhes lesz, akkor valóban leeshet a vércukra.
2013. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én babám 1 hetes korától alszi 10-7 ig és én ébred! Mindegyik baba más! Eleinte én is féltem de hagyd aludni!!!!!!!! Most 3 hünapos és egyszer sem kelt fel még éjszaka!! Ha éhes leszmajd szól!! Tudja ő hogy mire van szüksége ne aggódj! Előtte nekem is 3-4 óránként kapott tejcsit, amióta átalussza az éjszakát 2-2,5 óránként kér enni! Nem a kórházi dolgozók tudják mikor éhes a babád hanem ő!!
2013. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Juj én irigyellek :D hagyjad had aludjon! Ha minden ok amit írtál, akkor meg pláne! érzi ő hogy éhes-e vagy sem! Egy válaszoló írta hogy 3 hós korára le kéne szoktatni az éjjeli alvásról! Azt miből gondolod vagy miért? Nekem este fél 7- 7 fele elalszik a fiam (ma pon t3 hós) és 2 fele ébred először! Erre azt mondta a dokinő hogy az sok! nem kéne hagyni! (gondoltam meg a nénikéd :D )
2013. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!