Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy mivel az egyik...

Létezik, hogy mivel az egyik mellem besebesedett és hólyagosodott, ezért csökken a tejmennyiségem ugyanannyi szoptatás mellett is?

Figyelt kérdés

a jó cicimből eszik pici babám akár 100-120-at is 30 perc alatt. A másikból meg egyre kevesebbet 30 perc alatt Nem változtattam semmit. 2 hetes a babám.


az tény, hogy nagyon nagyon fáj, minden szoptatás megkezdése előtt könnyeket ejtek, annyira fáj, de utána, kb. 10 perccel később már jobb, fáj, de megszokom. A tej is később indul ebből a mellből.


az első lányomat 11 hónapig szoptattam, és a végefelé ezt a sebes mellett már elhagytam, mert elapadt (Ott is ilyen probléma volt). Ott már csak egy mellből szoptattam.


lehet ilyen korán már csak egy mellből szoptatni akár 6 hónapon át? :((



#szoptatás #baba #anyatej #mellsebesedés
2013. nov. 6. 15:21
 1/1 xStefix ***** válasza:

Mindaz lehet, amit leírtál, de szerintem érdemes lenne utánajárni, hogy miért ismétlődik most meg a problémád!

A fájdalom csak a bimbóra korlátozódik vagy az egész melled fáj, mintha csomós, elzáródott lenne?

Nincs a bimbód bőrén/körül alapból is valamilyen elváltozás, seb, valami, ami befolyásolhatja a tejleadó képességét? Nem kicsi, lapos vagy befelé forduló? stb.

A babádnak rendben van a nyelve, a nyakizmai, nem húz valamelyik oldalra? Nem lehet, hogy a fájó melledből valamiért ügyetlenebbül szopik? Ezen az oldalon is biztosan jó a szoptatási póz és a mellrekapás?

Hirtelen ezek jutottak eszembe..

2013. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!