Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mint egy üres tejes zacskó!...

Mint egy üres tejes zacskó! más is van így?

Figyelt kérdés

14 Hónapos a fiam

Már 1 hónapja csak reggel cicizik

Ugye a tejtermelésem beállt erre..és esküszöm-a felére csökkent a cicim mérete

Mint egy üres zacsi ..

Borzasztóan elvagyok keseredve

85 C-s mérettel kezdtem szoptatni ,mostmeg már lötyög rajtam az összes melltartóm

Más is van így ?

Tudom hogy nemfog vissza/megnőni a cicim...sorstársak ??

Ti elgondolkoztatok már a mellműtéten ?

ÉN igen bevallom !!!


2013. nov. 11. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
igen a leftöbb nőnek sajnos ilyen lesz. Van akit jobban zavar van akit kevésbé. Ha téged zavar és a férjed is támogatja az ötletet akkor csináltasd meg.
2013. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A férjemet nem zavarja.

Azt mondja: ne csodálkozzak,hisz 14 hónapja szoptatok.és különben is,ő így szeret

Olvastam tablettákról,mellnövelő krémekről

ezek hatásosak ? Nem nagyon hiszek az ilyenekben de ezen elgondolkodtam.Tapasztalat ezzel ?

2013. nov. 11. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:

haallod, én még csak 6 hónapja szoptatok, a 75B - feszes cicim megnőtt 80B-re, szépen gömbölyödnek a mellyek, de estére, főleg, ha sokat eszik a babci, már lejjebb vannak, és lefogynak (lehet, hogy még 75B sem lesz egy év múlva)

én már most azon gondolkodom, hogy megcsináltatom ha vége a szopizásnak (kivéve, ha úgy döntünk, hogy lesz kistesó)

ez sajnos ilyen... "ez az anyák sorsa"

meg kell csináltatni, nem olcsó sajnos, de ha ez kell a boldogsághoz - ismerek nem egy nőcit, aki megcsináltatta, és nagyon büszke 40 körüli "MILF"-ek (már bocsi a kifejezésért) :)

2013. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lehet semmi csodaszerrel se növelni a mellet, azok átverések, kiveszik a pénzt a hiszékeny nők zsebéből.

sajnos csak az implantátum van, ami költséges és kicsit fájdalmas...

vagy egy jó fazonú melltartó...

ha a férjed megértő és normális és te is meg tudsz békélni, akkor elég egy jó kis spéci melltartó szerintem!

2013. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

B-vel kezdtem a terhességet, a szoptatást C-vel, most meg leginkább A-s melltartót hordok. Nem mondom, hogy boldoggá tesz a végeredmény, de legalább nem maradt formátlan, meg lógós, csak kisebb lett.

Addig sokkal jobban idegesített a dolog, amíg be nem szereztem néhány kényelmes, jól passzoló, szép formát adó melltartót. Mégiscsak olcsóbb, mint az implantátum :). Aztán majd ha sok pénzem lesz, talán azt is bevállalom, és csináltatok egy szép C-s cicit :)

2013. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért pici változásra van esély - hátha ez vígasztal kicsit!? Mikor abbahagytam a szopiztatást hasonló jelenséggel szembesültem, pedig pici a mellem, mégis olyan semmilyen lett - 2-3 hónap múlva viszont kicsit javult a dolog, persze nem lett feszes, de mintha feltelítődött vona kicsit, már nem annyira lötyögős volt... most második lányomat szopiztatom, 9 hónapos... hááááát remélem nem lesz rosszabb mint az első után!?
2013. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:

Én eredetileg 75 B-vel kezdtem, ez felment 85 C-re, de utána 40 hónapig szoptattam. Utána volt 3 hónap szünet és megint babás lettem. Aztán a 2. terhesség alatt már nem nőtt meg annyira, mint az első végére, most pedig 17 hónapja szoptatok.. nem tudom, lehet, hogy végül teljesen lapos leszek. :)

Azt viszont tudd, hogy a szoptatás után kb. 1 évig minden menzesz alkalmával visszaépül valamenyi zsírszövet (mert ugye az adja a méretet és a formát). De hogy maradéktalanul visszajönne minden, azt azért nem hiszem.. nem tudom. De nem vigasztalan azért a helyzet.

2013. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:

Én biztosan nem próbálnék ilyen csodaszereket, mert nemcsak hatástalanok, de veszélyesen is lehetnek akár. A műtét már kicsit jobb, de én attól is félnék, megmondom őszintén. Addig biztosan nem műttetnék, amíg nem szülöm meg az összes tervezett gyerekem, mert ha véletlenül elvágnak valamit, az nagy baj lehet a szopinál. Mondjuk, ha a szövet alá ültetik az implantot, az egy fokkal jobb, de ugye az ördög sosem alszik. Éshát a vágás helye se mindegy, mert ha a bimbó körül van, az érzéketlenné teheti a mellet és így romolhat a tejleadás. Ráadásul mégiscsak egy műanyag test van onnantól a szervezetemben.. nemtom, én elég szkeptikus vagyok.

De ha valaki ezen gondolkodik, mindenképp alaposan járja át a témát egy sebésszel, főleg, ha utána még esetleg fog/szeretne szoptatni.

2013. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!