Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi de lógó mellekre (üres...

Kicsi de lógó mellekre (üres tejes zacskó-ahogy mondani szokták) milyen fazonú fürdőruha felsőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szoptatás miatt az egyébként icicpici mellem megnőtt,a bőr kinyúlt rajta,de ahogy kiürült a bőr úgy maradt - kicsi és lóg.

Szeretném ha nagyobbnak tűnne,és úgy nézne ki,mint amnek tartása van.


2010. febr. 18. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

picikosaru szivacsosat vennék én

jó tudom, hogy ki kell nyomkodni minden fürdés után, de hát...

2010. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

van olyan fürdőruci, ami nem csak alulról támasztja a cicit, hanem az egész ki van merevítve (tehát az egész mellet elfedi, és az egész merev, nem is feltétlenül van "kibélelve" szivaccsal). Szerintem neked olyan kéne, mert ami csak támaszt, annál látszik, hogy nincs tartása a mellednek.

Ismerősömnek 2db pont jelöli a melle helyét, ő vett ilyet, és alig akarta levenni, felvette még póló alá is, annyira élvezte a hatást.

2010. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Igen, lehet szivacsos melltartós felsőt venni...

Meg tehetsz bele szilikon-betétet is...


De mi lenne, ha újra széppé tennéd a melleidet?? :)


Két gyerek után nekem is "üres tejeszacsik" voltak a melleim, aztán mellnövelőkrémmel és tablettákkal pár hónap után csodaszép teltek lettek a melleim!!!

A dekoltázsom is telt lett, méretre is B-kosarasról D-kosarasok lettek a cicijeim.


Én a Beauty Breast tablettákat és krémet használtam, kb. 6-7 hónap után értem el ezt az eredményt és ennek már 5 éve, azóta sem változott a méret és a teltség, pedig nem használok azóta semmit.


Szedtem még mellé görögszénamag tablettát is, ez felgyorsítja a kúrát.


Itt vettem :

[link]


Szerintem ez jobb megoldás, mint a melltartóidat tömködni, arról nem is beszélve, hogy magadnak is jobb érzés, a férjed meg egyenesen oda lesz az eredménytől!

2010. febr. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát.. én nemnagyon hiszek az olyanokban amiket az előző írt.. de mindegy, nem ez volt a kérdés. Szóval szerintem vagy kosarasat vegyél, aminek olyan a pántja mint egy normál melltartóé ilyesmi: [link] vagy esetleg ha jól megkötöd felül még ez is jó lehet: [link]
2010. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!