Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen gyógysz...

Szoptatás alatt milyen gyógyszert ehetek megfázásra?

Figyelt kérdés

náthás vagyok,köhögök nagyon,már fulladásig köhögök.Írt fel a doki augmentint,de nem volt biztos a dolgában,utánna kérdeztem még két orvostól azt mondták azt lehet,de a köhögésre is kellene valami,mert így megfulladok.A náthámra a négyéves lányom nasivinjét hazsnálom,úgy tapasztalom az használ.


Hurutoldóra és köhögés ellen valami tipp?


Szép napot nektek!


9 hetes kisfiú anyukája


2009. nov. 17. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Homeopátiás bogyókat: www.homeopatia.info.hu

Hurutoldó: Lándzsás utifű szirup.

2009. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lándzsás utifű szirupot kellene megkérdezned a gyógyszertárban, a kálcium pezsgőtabi jó a köhögésre, méz, vizes kendő a torkodra, a Panadol enyhíti a nátha tüneteit.Orrdugulásra Nasivin 6 é kor feletti. Jobbulást neked!
2009. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lándzsás utifű,vagy stodal szirup.Nekem ezek mindíg bejönnek.
2009. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Augmentin antibiotikum, így a sima náthára TELJESSÉGGEL HATÁSTALAN, ezt igazán tudhatná az orvosod.

Egyébként lehet szedni szoptatás alatt indokolt esetben. A köhögést nem mondanám erős indoknak.

Bármilyen köptetőt szedhetsz, de ha a homeopátiás Stodal szirup elég, az lenne a legjobb. Párásíts otthon, az csökkenti a köhögési ingert.

Én is a gyerek Nasivint használom, nekem is elég. A gyerekeknek meg felesben hígítom, mivel ezek szerint túl erős, ha még nekem is hat.

2009. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam ma volt kint a háziorvosom, fája torkom és folyik az orrom. Maripen antibiotikumot kaptam (penicilin) és sinupret köptetőt írt fel. Ezeket lehet szoptatás alatt használni. Valamint rengeteg fokhagymát eszek, hársfatea és citromfű tea, valamint homeopátiás bogyók.

Jobbulást!

2009. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!