Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek is van olyan, hogy...

Nektek is van olyan, hogy egyik nap alig van tejetek, másik nap pedig már elegendő mennyiség?

Figyelt kérdés
(jelenleg 6 hetes baba mellett fordult elő nálam) Miért van ez? Nagyon aggasztó... Az én picim nem igazán vevő az üres cicin való lógásra. Ilyenkor sírjon egész nap?!!
2013. nov. 12. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt így. Tejtermelést pedig tudsz úgy serkenteni, hogy az "üres" cicin lóg a baba. (Amit üresnek érzel nem mindig az ám.) 6 hetesen amúgy is van egy fejlődési ugrás, amikor több tejre van szükségük. Pihenj, ha tudsz, ha fáradt voltam, nekem is kevesebb tejem volt. Tudsz olyan ételeket is enni, amik segítenek (csoki, alkoholmentes sör, levesek, sült krumpli, nekem a szénhidrát volt ilyen), illetve tejfakasztó tea, esetleg homeopátiás golyók. Csak türelem, ne idegeskedj, attól nem lesz jobb.
2013. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt. De én ezt azzal kezeltem, hogy rengeteg folyadékot ittam. Napi 4-5 liter vizet. Már hányingerem volt a víztől, annyit ittam. Mindenhova vittem magammal a vizet és állandóan kortyolgattam. Ettől aztán rendesen meg is indult. Most 6 hónapos a babám, de már nem kell annyi vizet innom, van bőven tejem. Ha mégis kicsit kevesebb van (mert annyira fáradt vagyok), akkor megint iszom egy kicsit több folyadékot és máris megint megindul.
2013. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen.

Ez lehet attól is hogy keveset aludtál,nem ettél rendesen aznap,idegeskedsz valami miatt...stb

Ilyenkor az a legjobb ha nyugodt vagy,nem idegeskedsz,mert egy pillanat alatt csökkenhet a tejcsi

Igyál sok folyadékot ???- na ez nálam nemvált be..hírhedten keveset iszok,így levesekkel pótoltam mindig.szinte 2 naponta volt itthon főzve nekem..

plusz nálam a tejtermék serkentette a termelést : joghurt,puding,krémtúró...mindegy mi volt az

2013. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!