Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A cumisüveget szeretném...

A cumisüveget szeretném etetés céljából bevezetni a 3és fél hónapos fiamnál, de csak a cici kell neki. Mit tegyek hogy mindkettőt használja?

Figyelt kérdés
persze anyatejet öntök bele és a vizet is csak kanállal fogadja el.
2008. júl. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos, még sosem látott cumisüveget. Etesd meg, kit érdekel, hogy látják. Ha meg el kell menned, vidd magaddal:)
2008. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ugyanez a problémám! A hétvégén megyek csörös poharat venni és kipróbállom. Ismerösök mondták hogy ök is abból etették!
2008. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha elkerülhetetlen, a cumisüveg használata, akkor inkább ne Te próbáld megetetni, hanem valaki más (apuka, nagymama stb...), hátha tőlük elfogadja. Valószínű, hogy téged már remekül "összeköt" a cicivel...

Nekem ugyanez volt a problémám, és néha ha el akartam menni valahová, akkor a lefejt tejet mástól elfogadta. Tőlem sohasem.

2008. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tommee Tippee cumisüveget vegyél ( Brendon ), a cumija ciciformájú és ugyanúgy kapja be a cumit mint a cicit. Nagyon puha szilikon, direkt szopis babáknak való.
2008. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!