Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ehetem a következő ételeket...

Ehetem a következő ételeket szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Szülés óta nem ettem ezeket:

túró rudi, tej, csokis keksz, dió, habart levesek, dobozos rostos illetve szűrt üditők.



2013. nov. 13. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, hogy mire érzékeny a babád, és mire nem. Az én fiamnak például nem fáj a hasa a tejtermékektől, rostos üdítőktől sem, de a csokitól igen (csak fehér csokit tudok enni, az nem zavarja a pocakját). Kísérletezni kell sajnos.
2013. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én minden reggel a Maci kávémat tejjel iszom, eszek kekszet és csokit is, illetve üdítőt is iszok. Körtelevet nem, mert azt nem szabad, de az ananásztól pl több tejem is lesz.
2013. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég ostoba dolog amit csinálsz!

Miért nem eszed?

Kipróbáltad és a kisbabád szenvedett a hasfájástól utána??


Mindent lehet enni szoptatás alatt kivétel nélkül. Ki kell tapasztalnod, a te babád mit bír, mit nem.

Én pl. ehettem kilószámra a káposztát, tejet, viszont a kukoricától a lányom is szeles lett.

Ez nem azt jelenti, hogy nem ettem egyáltalán emiatt kukoricát, csak egyszerre kevés mennyiséget.

2013. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bármit ehetsz amit akarsz....


max figyeld h a gyerek reagál e

ha igen akkor 2-3 hónapig nem fogyaszt vagy csak picikét és utána újra próba

2013. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egyedül a tej okozott nála pici pöttyöket az arcán, a többivel nem volt gond. Sokkal inkább a puffasztó ételek, lehetetlen volt elkerülni a krumplit.
2013. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden baba másra érzékeny, van, aki egy kocka csokitól görcsöt kap, van aki kávétól, van aki meg semmitől.

Ki kell tapasztalni. Egy nap csak egy új ételt vigyél be, és figyeld a reakciókat.

2013. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 13. 13:29
 8/8 Captain Hindsight válasza:
attól függ férfi vagy vagy nő
2013. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!