Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Műtétem lesz, de még szeretnék...

Műtétem lesz, de még szeretnék szoptatni... Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Stefi x elsö gyermekemnél nagyon sokat segitettél igy a fiamat két és fél évig szoptatam.most megszületett a második fiam igény szerint szoptatam rengeteg tejem lett de sajnos a terhesség allatt felfedeztek a pajzsmirigyemben egy jo indulatu két centis cisztát leszivták minden rendben lett de a szülés a terhesség a szoptatás miatt feltelitődött nagyon fáj és négy centisre dagadt MÜTÉT.de hogy 2 nap a korház harmad nap engednek szerintetek ha fejnék mindig ha hazajövök elfogadná tölem még a cicit?nagyon csalodott vagyok 2 honapos a pici és szeretném kizárolag anyatejel etetni sikerülhet egyébként soha semmit nem kapott cumisüvegből elfogja egyáltalán fogadni?
2013. nov. 22. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2 nap nem a világ!Szerintem, ha fejsz, akkor nem apad el ennyi idő alatt, és ha a babát jó fajta cumisüveggel etetitek, pl Avent, v hasonló, akkor nem okoz nála gondot.Én mindkét lányomnak adtam cumisüvegből is és mégis ügyesen ciciztek, 7 és 8 hónapig.Ne izgulj!
2013. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
JO OKÉ DE NEM CSÖKKEN LE ANYYIRA VAGY LEHET POTOLNI KELLESZ NEKI MERT AZÉRT EGY MELLSZIVO SEM TUD UGY SZIVNI MINT EGY GYEREK ÉS VISSZA TUDJA TERMELNI MAGÁNAK.
2013. nov. 22. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha véletlen kicsit csökkenne is,utána újra be fog állni,legfeljebb kicsit többször cicire rakod.Több inger, több tej.Nyugi!
2013. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM DE MÁR IGY ELÉGGÉ LECSÖKKENT MERT NEHÉZ A NYELÉS A BESZÉD MINDEN BIZZOK A LEGJOBBAKBAN.
2013. nov. 22. 13:28
 5/7 xStefix ***** válasza:

Ha meg tudod oldani, hogy otthon ne üvegből kapja, az egy fokkal még jobb lenne.. de ha mégsem, bízunk benne, hogy ez a 2 nap nem lesz rossz hatással rá. De ha mégis, még akkor is lehetne mit tenni, szóval ne aggódj, ez még messze nem a szoptatás vége! ;)

Ha gondolod, a műtétig még fejhetsz, hogy a melled szokja ezt a fajta ingerlést is (ha egyébként nem szoktál fejni). De bízzunk benne, hogy a műtét után hamar regenerálódsz és minden rendben lesz, újra megnő a tejed!

Jobbulást kívánok neked! :)

2013. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, jobb lenne ha pohárból vagy kanállal kapná, akkor jobban fogadja majd utána megint a cicit.
2013. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez az itató pohár ami a testvérének van jo lenne
2013. nov. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!