Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha éjszaka -közvetlenül a...

Ha éjszaka -közvetlenül a szoptatás után sir a baba-és dobálja magát, akkor az a hasfájás jele lehet?

Figyelt kérdés
ilyet még nem tapasztaltam.4hónapos a babám-mindig visszaaludt evés után-esetleg pár másodpercig simogattam,de most úgy orditott,hogy fájdalomcsillapitót adtam neki,a hajnali szoptatásnál ugyanez volt a helyzet.nem szokott velem aludni-de most oda vettem magam mellé.ez valami fájdalom lehet?
2013. nov. 22. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Böfiztetted? Az enyém is 4 hónapos kora körül kezdett ilyeneket produkálni, sokszor túl erősen jött a tej, és rengeteg levegőt nyelt. Párat böffentett, aztán elaludt. Párszor fordult csak elő, hogy egy órát is fenn volt. Az is segített, ha hasra fektettem. Háton dobálta magát, hason meg pillanatok alatt elaludt.
2013. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi

az első perctől hason alszik.eszik-és már rakom is hasra

2013. nov. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!