Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédővel másnak is macerás...

Bimbóvédővel másnak is macerás a szoptatás? Így milyen pózba szoptattok?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálok így szoptatni, de anélkül meg nem fogadja el a cicit!!
2013. nov. 29. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon éhes lesz, el fogja fogadni a cicit simán!
2013. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első: Nem, nem mindegyik babára igaz, hogy ha éhes, eszik. Alapszabály, hogy csecsemőt nem éheztetünk, mert nem azért reagál úgy, ahogy, mert kényes vagy válogatós. Nem tudatos döntés eredménye, hogy ha nem szopik. Oka van.


Nekem a hónaljtartós póz vált be, és mindig csak bal kézzel tartom, akármelyik cicit is van soron. Másik oldalról nem hajlandó. Itt a második póz:


[link]

2013. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekünk csak fekve megy mert amúgy minden fele folyik a tejcsi............ utálom ezt a bimbó védőt!! lehet ezért is nem vagyok odáig a szoptatásért...
2013. nov. 29. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

együttérzek veled, Kérdező! nekem bimbókiemelőt ajánlottak a csecsemősök a kórházban, és sokáig stresszeltem is rajta, hogy másképp nem megy, csak ezzel az "adapterrel". persze, fájt ezzel a szoptatás, én se voltam oda érte. teljesen belegolyóztam, míg egyszercsak gondoltam egyet, és anélkül is megpróbáltam, és láss csodát, anélkül is ment, csak a megfelelő pózt kellett hozzá megtalálni.


de hogy a kérdésedre is válaszoljak:

nekünk az volt kényelmes, hogy ültem egy magas háttámlás fotelban, a karomban hanyatt a Pici, és a szoptatós holdpárnával alátámasztottam, a lábam felhúzva -felpolcolva.

2013. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ment vele fekve és ülve is, de tényleg sokkal egyszerűbb volt nélküle. Hallottam olyan babáról, aki később sem volt hajlandó nélküle szopni. :( Azért próbálod előbb bimbóvédő nélkül is mellre tenni?

Nem tudom, mennyi idős a baba, de ne add fel, pár hét után sokkal egyszerűbbnek fog tűnni. Legalábbis nálam így volt. Most már nem értem, miért bonyolítottam túl az elején. :)

2013. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak 6 hónapos kora után hagyta el a bimbóvédőt, azóta anélkül szopik, most 10 hónapos. Olvastam a neten, hogy valaki úgy szoktatta le a picit, hogy minden nap levágott a bimbóvédő végéből egy picikét kisollóval és a végén már csak a karima maradt és a csupasz bimbó, és végül már csak a cici. Én jó ötletnek tartom, de az én babám leszokott végül, mielőtt kipróbáltuk volna. Mi főleg fekve szopiztunk, vagy ülve és egyik kezemmel tartottam a védőt meg a cicit, másikkal meg őt. :)
2013. nov. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos, de már bent a kórházban sem fogadta el a cicit csak a bimbóvédővel....
2013. nov. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!