Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ez kíméletes...

Szerintetek ez kíméletes leszoktatás az éjszakai szoptatásról?

Figyelt kérdés
13 hónapos cicifüggő fiamat le szeretnénk szoktatni az éjjeli cicizésről. egyszer már "sikerült", azaz 1-2 napot átaludta az éjjelt, csak a férjemnek el kellett utaznia 1 hétre, ketten maradtunk, és tőlem nem fogadott el mást. Ma újra nekirugazkodunk, fürdetéstől kezdve apja van vele és éjjel is ő van vele a szobában és ő fogja megnyugtatni. Szerintetek nem ártok ezzel neki, kíméletes módszer ez?nem akarom, hogy rosszat tegyek neki ezzel...:-(

2013. dec. 1. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

1. Ne aludjatok külön a férjeddel a gyerek miatt.

2. Hogy ne lenni kíméletes módszer ez?

3. Nem fog éhendögölni ha szopott napközbe 1x vagy 2x

2013. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak pár napot van mellette az átszoktatás miatt.

Az éhség nem volt itt most téma..

2013. dec. 1. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

talán hasznos lehet ez a cikk: [link]

nekem az volt :) egyébként nem hinném, hogy ártanál neki, de a probléma valószínűleg az, hogy cicivel tud csak visszaaludni, és azt kell megtanítanod neki, hogy anélkül is el tudjon aludni, persze attól még az alváshoz való úton neked kell elindítani (simi, puszi, stb), de ezek később már nem lesznek olyan érdekesek, mint a cici és elhagyhatja őket. Én a vízivásos módszert alkalmaztam, és pár alkalom után már azt sem kellett

2013. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

éhen dögölni??

Úristen,hát egy kisgyerekről van szó-beszéljünk már kultúráltabban.

simán menni fog-ne húzd sokáig,minél nagyobb,annál nehezebb lesz.pár nap és sikerül,azt ki kell birnia-meg nektek is.csak ne lássa rajtad,h meginogsz-mert megérzi.apával biztos menni fog!

2013. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen én is ettől félek, azért akarjuk leszoktatni. most őszintén nagyon el vagyunk határozva. szerintem az első körben még sokat dököngéltem most egyáltalán nem! első éjjelen túl vagyunk, könnyen elaludt apjával, kelt 3x kicsit nyönyögött de visszaaludt.


meglátjuk, múltkor 3.éjjelre átaludta!

vizet nem fogad el már próbáltuk...:-/


szerintem ez most jó lesz, érzem! :-)

és egyúttal a szobájába is átraktuk!

2013. dec. 2. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!