Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a fekve szoptatas...

Akinek a fekve szoptatas bevalt es ugy is altatja a babajat: oldal fekve rakjatok a kisagyba?

Figyelt kérdés
En igen es erdekelne nem karos e ez hosszu tavon. En mindket oldalon szoktam fektetni a fiam. Van h magatol a hatara vagy hasra fordul. Haton nem merem az agyaba rakni, mivel ilyenkor a bofiztetes elmarad es elofordul bukas. Hasra meg megint nem merem. Az mas ha o forog ugy. Ti mit gondoltok?

2013. dec. 2. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind a két lányomat oldalt fektettem,csak tényleg nagyon fontos,hogy felváltva aludjon mind a két oldalon,mert elfekszi a fejét.Ha hanyatt fordul az meg csak jó,mert a fejformája miatt az is lényeges.
2013. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is oldalra fektettem a lányomat vagy hasra javasolják még ilyenkor, ha kimarad a büfi (még miután megszületett be kellett vinni a babát és mondtam a csecsemősnek, hogy evett, de nem volt büfi, mire mosolyogva mondta, hogy ilyenkor hasra teszik és megbüfizteti magát.) Légzésfigyelő van alatt egyébként, ha emiatt nem mered hasra rakni. Arra figyeltem, hogy ne hátin feküdjön, ha oda fordult, visszaigazgattam, volt amikor egy párnát is tettem a háta mögé, hogy biztos ne forduljon arra. Bár háton fekvésénél is mindig oldalra fordította a kis fejét, és volt, hogy úgy is kibüfizett valamit, szerencsére nem volt belőle gond, már csak a végeredményből láttam, hogy büfi volt :)
2013. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!