Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom fokozni természet...

Hogyan tudom fokozni természetes módon a tejelválasztást?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a kisfiam. Igazi kis vasgyúró óriási étvággyal. Néhány napja veszem észre, hogy már nem elég a tejem. Tudnátok valamit ajánlani, amivel fokozható a tejelválasztást. Természetes dologra gondolok és nem valami tablettára. Segítséget előre is köszönöm.
2009. nov. 22. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem elég a tejed? Egyébként a legjobb tejserkentő a szoptatás, esetleg a fejés.
2009. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tejserkentő tea, fejd, tedd gyakrabban mellre és igyál sokat!

Ha nem lesz több, akkor is jó anyja vagy!

2009. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tejserkentő tea,Homeos bogyó(nekem bejött),fejés minden etetés után,sok-sok folyadék

sok sikert

2009. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ezen minden szoptatós anyuka átesik! Tuti elég a tejed? Két mellből szoptatod már? Amennyit megeszik, annyi újból termelődik. Egyébként nálam, ami bevált: enni (jó szénhidrátdúsan (tészták), rántott leves jó tejserkentő), inni (jó sokat), pihenni!!!
2009. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szoptasd sokszor, mindig két mellből és egy szopi alatt többször is cserélheted a mellet. Így éri a legtöbb stimuláció.

Sok-sok testkontaktus, vetkőzzetek egy szál pelenkára-melltartóra és öleld magadhoz, szeretgesd, ez sokkal jobb tejserkentő, mint az idegölő fejés, mert amíg fejsz, addig nem a babával törődsz. Pihenj és lazíts sokat, és ne görcsölj rá.

2009. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak a fejésről... azidőalatt is inkább tedd cicre a babát!
2009. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!