Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy boldogultok a száraz...

Hogy boldogultok a száraz cumival.3hetes a babám, adtam neki cumit. Éjjel azért nem alszunk, mert kiesik a szájából és felébred rá. Adjatok tanácsot, hogy mit csináljak? Sokszor órákat eljátszunk így.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is játszunk ilyent éjjel, 4és fél hós a fiam és már a kórházban is cumizott mikor megszületett. Én azt csinálom, hogy éjjel mikor kiesik 3x visszaadom, utána 5 perc sírás után visszakapja, következőnél 6 perc sírás után kapja meg, végül hagyom sírni. Igaz eddig még nem jutottunk el egyszer sem mert a 6 perces bömbi után már nagyon 'vigyáz' rá.
2009. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Támaszd ki a cumit egy kisebb méretű plüssállattal. Nekünk a pampers vizilova vált be. Ha ki is csúszik a szájából, ha felébred vissza tudja szívni.
2009. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elfelejtettem, hogy ahogy a második válaszoló írta támaszd ki. Mi az elejétől odatettük a kezét a szája elé támasztéknak amikor letettük aludni. Később már ő saját maga húzta oda a pelust is a kezével.
2009. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cumi nélkül nem próbáltad még altatni? Lehet anélkül is elaludna. Mi is próbáltuk adni a lányunknak, de szerencsére mindig kilökte és nem erőltettük. Így Ő cumi nélkül alszik el. Szerencsére már leteszem és ha kinézelődte magát akkor elalszik.

De ha cumi nélkül nem megy az alvás akkor támaszd ki Neki.

Jó babázást!

2009. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ez az, amiért meg sem próbáltam cumit adni a fiaimnak. Ők az ujjukat szopják, és segítettem is nekik, amikor picik voltak, hogy megtalálják. Az ugyanis mindig kéznél van és nem kellünk hozzá, hogy visszategyük a szájukba. Végigalusszák az éjszakát, és sokszor hallom, hogy ébredeznek és szopják az ujjukat, de mindig megoldják egyedül.

Én a helyedben megpróbálnám leszoktatni a cumiról. Az öcsém cumizott, volt olyan éjszaka, hogy 21x ébredt fel ordítva. Anyu élő hulla volt az első 3 évben.

2009. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!