Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes tovább kínlódnom?...

Érdemes tovább kínlódnom? Vagy adhatok neki mást is?

Figyelt kérdés
Csak fejem a tejem! A babám 3 hónapos lesz! Sokszor, szinte mindig nyilal a bal mellem fejés után! A kezeimben az izületekbe vannak gyulladva, ráadásul erősen szorítanom kell a melleimet, hogy le tudjak fejni neki 140-150 m-t!

2013. dec. 15. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó az anyatej, de a tápszer sem méreg, és ha kikészülsz a fejéstől, akkor nem éri meg.

Adj nyugodtan tápszert neki és akár el is kezdheted lassan a hozzátáplálást, mondjuk kicsi almával.

2013. dec. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bérelj, vagy kérj kölcsön egy elektromos Mellszívót
2013. dec. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mellszívóval próbáltad? Hogy érdemes-e azt neked kell eldönteni. Anyatejen kívül még csak tápszert adhatsz neki.
2013. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak fejek. 1. babánál kézivel 10 hónapig, állandóan ínhüvelygyulladásom volt. 2.-nál már elektromosat vettem (Avent), most a 3.-nál is azt használok. Így közben tudom masszírozgatni is, ha kell. Egyébként most is éppen fejek.
2013. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mellszívó!

Elektromosat bérelni is tudsz.


Bimbóvédővel se megy a szoptatás?


Kitartás, az is nagyon nagy dolog, hogy ilyen sokáig fejtél a kicsidnek! :)

2013. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hónaposan még csak ne is gondolj a hozzátáplálásra, még nagyon pici hozzá.


Miért nem szoptatod a babádat?Van valami egészségügyi indoka esetleg?

Ha nincs semmi kizáró ok én megpróbálnám szoptatni, sok türelem kell hozzá, de megéri.Ha nem megy akkor szerezz be elektromos mellszívót.vnő

2013. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Nincs egészségügyi problémám, csak amikor született akkor átkerült a koraszülött osztályra, ott cumit meg cumisüveget kapott, amikor tudtam volna szoptatni, akkor meg be volt durranva a mellem, nem lehetett!! Utána meg már nem is fogadta el a cicit, bimbó védővel sem! Bele törődtem, hogy csak így megy! Meg menne is a dolog, ha nem fájna a bal mellem!
2013. dec. 15. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!