Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Adhatok neki lassan?

Adhatok neki lassan?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz 4hónapos a kisfiam, nagyobb a kortársainál, lassan 7és fél kiló. 4 és féllel született. Szoptatom, de napközben tudna még enni, ssír minden szoptatás után. Már elég rég óta "kinézi" a kaját a szánkból, tegnap pedig kivette a kezemből az almát és elkezdte enni/szopogatni. Elvettem tőle és sírt... Adhatok neki tejpépet? Vagy almát?
2013. júl. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Én nem adnék. A bélrendszer érettsége nem függ attól hogy hány kiló a baba.

(Egy 4 éves gyereket sem küldesz iskolába azért mert mondjuk egy méter 10 centi magas)


Harmadik gyerekem nekem is 4 kiló felett született, egy betegség okán 10 hónaposan két héten át kizárólag szoptattam megint, és lett annyi tejem, amennyi kellett. Igaz sűrűbben kellett szoptatni. Tedd ezt Te is.


Persze jól le leszek hurrogva, a többi válaszadó máshogy fog vélekedni, de gondold át.


Az meg hogy nyalogatja az almát? A kulcscsomódat is nyalogatni fogja, ha oda adod neki, ilyen korban ez a megismerés módja és mindent szájba vesznek...

2013. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól lehet elkezdeni leghamarabb a hozzátáplálást, de 6 hónapos korig lehet kizárólag szoptatni is. Ahogy érzed.
2013. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babàm 2 hete kap bèbiètelt mert bekapta a virslit.Első evèsre betolt volna egy üveggel ò is 7 kg de csak 2,8 kg-val született. A gyerekorvos is azt mondta megèrett rà.A gyerkőc forog minden irànyba ês kùszik. NEM elèg neki az anyatej màr. 4,5 hònapos kislàny
2013. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!