Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy a lehűtött...

Miért van az, hogy a lehűtött tej felmelegítve büdös?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 11:00
 1/7 anonim válasza:
Meddig állt a hűtőben fagyasztás nélkül?
2013. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem büdös.
2013. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fagyasztott tej szokott szagos lenni, ill. akkor lett büdös a tejem, amikor megjött a menzeszem.
2013. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:

Mert a benne található enzimek elkezdték lebontani az alkotórészeket. A tej kvázi megemészti önmagát. :)

Ha odafigyeltél a fejésnél-tárolásnál a higiéniára, akkor nem valószínű, hogy megromlott volna. De, mivel az íze is kicsit más lehet, nem biztos, hogy a baba el fogja fogadni.

2013. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Este amit lefejtem másnap délelőtt felmelegítettem,de nem mertem neki odaadni,mert büdös volt!De miért?Fejés után ahogy kihűlt öntöttem bele az Avent-os pohárkába és tettem a hűtőbe!
2013. dec. 18. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg így nem romolhatott meg, viszont én nem várom meg, míg kihűl, hanem azonnal a hűtőbe teszem. Ha a mai tejed is büdi lesz, akkor a hormonok okozzák, mint nálam anno.
2013. dec. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is rögtön beteszem, a hűtőbe, majd ha hűtőhideg lett, hozzáöntöm a többihez. 24 óránkánt fagyasztom le egy részét, másik részét megkapja este a kislányom fürcsi után apucitól.
2013. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!